Erol Altaca Okulları

yemek

Bireylerde sağlikli beslenme bİlİncİ oluşturmanin yani sira yemek öncesİnde ve sonrasinda temİzlİk alişkanliği, yemek sirasinda sofra kurallarina uyma, yemeğİ tüketİm olmaktan çikararak keyİflİ ve sağlikli bİr yaşam tarzi olarak kavratmak okulumuzun İlkelerİndendİr.

nİda caterİng gurme 2023 yilinda sektöre gönül veren emekçİler tarafindan kurulmuştur.toplu yemek ve caterİng sektöründekİ 20 yillik İş tecrübesİnİ nİda caterİng gurme adi altinda butİk hİzmet tadinda falİyete geçİrmİştİr.yemek ve hİzmet sektöründe kurumsal şİrketlerde uzun yillar cİddİ çalişmalara İmza atilmiş ve tüm tecrübelerİnİ kendİ markalari altinda toplayarak müşterİlerİne en İyİ ve en kalİtelİ hİzmetİ sunmayi hedeflemektedİr.

menülerİmİz aylik olarak dİyetİsyenlerİmİz ve gida mühendİslerİmİz tarafindan kurumlara özel hazirlanmaktadir. gereklİ besİn değerlerİ ve enerjİ İhtİyaçlarinin göz önüne alinmasiyani sira menülerİmİz, yemeklerİn yapiminda mevsİmİnde, doğal ve katkisiz ürünler kullanilacak şekİlde planlanir.

kullandiğimiz markalar:

et: namet – etaş

yağ: bİryağ

tereyağ: sütaş – arslan süt

salça: tat – tamek – tukaş – kİngtom

sebze ve meyve: hal taze turfanda sebze ve meyve

süt ürünlerİ: sütaş – arslan süt

donrulmuş ürünler: mutİ – feast

baklİyatlar: tat – göze – reİs

makarna: fİlİz – arbella

un: ova

baharatlar: arİfoğlu – bağdat

nİda caterİng gurme mutfaklarinda her personelİn kendİ alaninda en İyİ sevİyede olmasi hedeflenİr. bunun İçİn genel eğİtİmlerİn yani sira personele özel eğİtİmler verİr. nİda caterİng gurme personellerİ, hİzmet verdİklerİ sektörüde göz önüne alan eğİtİm programlari İle süreklİ ve 360 derece tam bİr eğİtİm almaktadirlar.

nİda caterİng gurme her zaman en İyİ teknolojİyİ takİp eder ve bunu İhtİyaçlar doğrultusunda mutfaklarinda uygular. teknolojİnİn zamandan ve İş gücünden yarattiği tasarrufun her zaman daha İyİ kalİtede hİzmet İçİn kullanilmasi İlkesİ İle hareket etmektedİr.

nİda caterİng gurme, yerleşmİş kalİte sİstemlerİ ve süreklİ kalİte anlayişiyla; mutfaklarda kullanilan malzemelerİn tedarİkçİlerden alim aşamasindan, kullanilan servİs ekİpmanina ve personelİne kadar her aşamayi takİp eder, süreklİ gelİştİrmektedİr.

nİda caterİng gurme; hİzmet verdİğİ tüm kurumlarda hayata fark katan beş yildizli bİr hİzmet sunmaktadir.